Červenec 2008

Ajjojte =)

30. července 2008 v 12:36 | KačenaTH |  → Ostatné
Ajjojte Tokiáci =) Zase by som vás chcela požiadať o hlásky do súťaže o naj fans TH.
Ak máme trošku času tak BITTE hlasnite za mňa ,, TU" =) som tam ako KačenaTH .
Keď ste už hlasly tak písnite do komentíkov ..... Dííííík =)
Ak by ste aj vy potrebovali niekde zahlasovať tak napíšte tu na blogis =) ešte raz dííík a papa =)

Haluzna animka =D

29. července 2008 v 21:44 | KačenaTH |  → animacie
5907bcc65e90.gif TH-TwincesT-TH.blog.cz picture by BillyTWC
LoL =D ..... ku koncu jako tam Bill zamáva tou rukou hehe =D ja nemôžem a ten výraz =D

MTV Award 2008: Tokio Hotel můžou také vyhrát

29. července 2008 v 21:34 | KačenaTH |  → Novinky
www.naj-twins-th.blog.cz
V září nastane zase jedna z největších hudebních událostí vůbec: MTV Video Awards. Budou zde vystupovat Jonas Brothers a předávat i nějakou cenu. Ale když všechno dobře poběží, můžou také Tokio Hotel získat tuto mezinárodní cenu.
V současné době uvedla MTV všechny návrhy do kategorie "Video Pop". Hlasování rozhodne, kdo bude v seznamu nominací. Zatím se rýsuje trend proti Billovi, Tomovi, Gustavovi a Georgovi.
Do nejvíce prohlížených klipů se Monsoon v první dvacítce neumístil. Dominují tady zatím Jordin Sparks, Mariah Carey a Chris Brown. Na začátku srpna bude jasné, kdo nominace obsadil.
tady můžete pro Tokio Hotel (Monsoon) hlasovat. (ale pouze s registrací)
V kategorii nejlepší zpěvačka a nejlepší zpěvák jsou již nominace jasné: Mariah Carey (Touch My Body), Katy Perry (I Kissed A Girl), Rihanna (Take A Bow), Jordin Sparks (No Air) a Britney Spears (Piece Of Me).
U kluků je to Chris Brown (With You), Flo Rida (Low), Lil Wayne (Lollipop), T.I. (No Matter What) a Usher (Love Is In The Club).
Show bude moderovat britský komik Russel Brand.

:D TWC :D

29. července 2008 v 21:33 | KačenaTH |  → Foto Twins
Jaký sú zlatý ... lol ♥
Ako sa Bill lepí na Toma heh :)

PT: Bravo nr.258/08-scany

29. července 2008 v 21:25 | KačenaTH |  → In Magazines
www.naj-twins-th.blog.cz

TH .... Dancing xD

29. července 2008 v 21:22 | KačenaTH |  → animacie
Tak to je Haluuuz XD podarené lol X) .... hlavne ten Tom, heh

Bill? - NIE ... Billova fanska :)

29. července 2008 v 21:17 | KačenaTH |  → Ostatné
HyperLink HyperLink HyperLink
www.naj-twins-th.blog.cz
HyperLink HyperLink
Že ich to ešte stále baví :/ tomu nepochopím , nuž :)

Download :)

29. července 2008 v 21:15 | KačenaTH |  → Downloads
click sem>>> Download DLT Remix
No neviem či vám to pôjde , ale malo by :)

Hitkrant photoshoot - black&white

29. července 2008 v 21:13 | KačenaTH |  → Foto cely band
www.naj-twins-th.blog.cz

Hitkrant Photoshoot - Black

29. července 2008 v 21:12 | KačenaTH |  → Foto cely band
www.naj-twins-th.blog.cz

Hitkrant photoshoot - red

29. července 2008 v 21:10 | KačenaTH |  → Foto cely band
www.naj-twins-th.blog.cz

Tokio Hotel v Kamerunu

29. července 2008 v 21:09 | KačenaTH |  → Rozhovory
V Drážďanech se koná až do 4.srpna první mezinárodní německá olympiáda: 119 mladistvých ze 40 zemí bude prezentovat své znalosti německého jazyka. To pomůže Goethe institutu, nadaci Hertie a Mezinárodní asociaci učitelů vzbudit zájem o německý jazyk a kulturu. Jsme účastníky německé olympiády.
www.naj-twins-th.blog.cz
Na začátku se o němčinu vůbec nezajímal, přiznal Alex Valery Tehomnou Kouam, protože se ve škole už učil anglicky a španělsky. I když ještě nikdy nebyl v Německu a němčinu zná jenom z úst svého učitele, založil "Klub němčiny", kde učí mladší. Především pokouší dělat tento jazyk zajímavější díky hudbě - s hudbou od "Ärtzte" a "Tokio Hotel". "Život v Africe je složitý", říká "moc práce tady není a školní náklady přebírám často osobně, abych to mým rodičům ulehčil. Ale když tvrdě pracuji, bude to v budoucnu pro mě lepší." Nakonec by rád - to je poznačeno ještě v jeho učebnici - uměl skvěle německy a stal se tlumočníkem nebo novinářem. Je to pro něho, jak říká, skvělá šance, smět jet na 10 dní na německou olympiádu do Německa a poznat způsob myšlení, především "slavné německé ctnosti" jako je "přesnost a zdvořilost".

Jako pravý fanoušek

29. července 2008 v 21:06 | KačenaTH |  → In Magazines
www.naj-twins-th.blog.cz
Viděli jsme Tokio Hotel živě. Poprvé je to vždycky zvláštní a tohle bylo kouzelné. Bill, Tom, Gustav a Georg přijeli do Španělska a nezklamali nás.
Nervy se přehnaly žaludkem, když jsme čekali na jeden z nejvíce očekávaných koncertů. Nakonec začala velmi intenzivní noc…
Vyskočili na pódium s energií. I když měnily písně a speciální efekty, našim nohám to nebránilo v pohybu. Nepřestali jsme skákat a Bill vyzíval, abychom nezastavovali.
Naše hrdla náš po tak dlouhé době zpívaní bolely, ale přišel čas Scream! A my jsme to udělali, křičeli jsme. Ale pořád to bylo pro nás napřed. "Jste v pořádku?" , zeptal se Bill s úsměvem. Párty pokračuje. S Don't Jump a Ready, Set, Go. U Reden šílíme. "Tohle je věnováno mému bratrovi", řekl Bill.
Večer se blížil ke konci, ale stále chyběl hit Monsoon. Ten slabý hlas, který nám zůstal, nám ale nezabránil, abychom přestali ve zpívání. Potom ještě jeden song, Rescue me a byl konec.
Ještě předtím, než zmizeli, tak Bill hodil do publika ručník, Tom a Georg trsátka a Gustav svoje paličky. Každý mával rukama a naše mysl si to zapamatovala.
Viděli jsme je, měli velký ohlas a zajisté se brzo vrátí!

TH: "Velmi dobře se cítíme s našimi španělskými fanoušky"

29. července 2008 v 21:05 | KačenaTH |  → In Magazines
www.naj-twins-th.blog.cz
Motto Rock in Rio je "Pro lepší svět". Co byste udělali, aby byl svět lepším místem?
Bill:
Bill je opravdu obtížná otázka a nemůže být zodpovězena pouze jednou věcí. Je tady stále hodně věcí, které můžete udělat, aby byl svět lepší. A festival je prvním dobrým krokem, kterého se zúčastňují také hudebníci.

Jaký byl včerejší koncert v Barceloně?
Bill:
Jsme velmi rádi s našimi španělskými fanoušky. Minulou noc jsme tady hráli a byl to krásný koncert. Velmi dobře se cítíme s našimi španělskými fanoušky.

Už jste měli někdy strach o dosažení úspěchu v tak mladém věku?
Tom:
Jsou tady věci, které se nám staly a my stále ještě tomu nemůžeme uvěřit, jako být schopni vystupovat na Rock in Rio. Je pravda, že jsme úspěšní, víme, že jsme měli hodně štěstí a někdy a někdy je zapotřebí čas, k převzetí toho všeho.

Oblékáte se takto vždycky?
Tom:
Rádi bychom se takto vždycky oblékali, ale nemůžeme. Když jsme chodili do školy, oblékali jsme se takto, protože je to náš styl, ale když jdete takhle oblečení ven, tak vás všichni poznají.

Bille, jak se cítíš po operaci? Všiml sis nějaké změny hlasu?
Bill:
Ne a jsem opravdu šťastný. Teď konečně můžu říct, že je všechno jako dřív, což bylo cílem této operace. Je pravda, že to byla hrozná období naší kariéry a osobně se mě to hluboce dotklo. Nejhorší bylo, že nám bylo velmi líto všech našich fanoušků, protože jsme museli zrušit všechny koncerty. A zpěvák se vždycky obává operace hlasu, ale já teď naštěstí můžu říct, že je naplno v pohodě.

Včera koncert v Barceloně, dneska v Madridu, zítra v Lisabonu…jak držíte krok s tak intenzivním tempem?
Bill:
Dobře, protože jsme na práci závislí, je to tak téměř tři roky bez přestávky. Odpočíváme jenom dva týdny v roce, ale to je to, co jsme chtěli a chceme.
Tom: Sjednáváme si náš program, my rozhodujeme, kde a kdy vystupovat…nikdo to nerozhoduje za nás. Samozřejmě se stane, že už nemůžete dál, když jste ve třech různých městech a nikdy nevíte, kde se vzbudíte… ale je to něco, co nás naplňuje.

Co si myslíte o tomto fenoménu? Jste si vědomi, že to nemůže jednoho dne skončit?
Bill:
Ano, samozřejmě, ale musíte vědět, že jsme taky začínali jako malá kapela a chodila se na nás dívat pouze 4, 5 osob, takže víme, co je nemít úspěch, proto si ceníme toho, že ho máme. Doufáme, že to bude trvat delší dobu.

Znáte Jonas Brothers?
Tom
: Ano, slyšeli jsme o nich, zvláště, když jsme byli v USA. Jsou tam velmi slavní.
Bill: Teď začínají být slavní v Evropě. A to je něco, co máme společné s nimi, protože my začínáme v USA. Hudebně je ale moc dobře neznáme.

Jste bohatí, svobodní, slavní…má to i nějaké špatné stránky?
Bill:
Hodně úspěchu má také háček. Je to jako droga, chceš pořád víc, víc koncertů, víc turné a chceš dělat všechno lépe. A kvůli tomu jsme sami, musí to být jasné, že jsme všichni svobodní. (směje se)

Takže není pravda, že máš něco s Španělkou?
Bill:
Ne, to není pravda, už 3 roky jsem sám. Je tady tolik věcí, které se o náš šíří a nejsou pravda…jako že jsme ´malí multimilionáři´.

Tokio Hotel – Princové Parku!

29. července 2008 v 21:04 | KačenaTH |  → In Magazines
www.naj-twins-th.blog.cz
Více než 30 tisíc lidí se přišlo podívat na TH do PDP. Je to více, než událost. To je poprvé, co tak mladá kapela vyplňuje sama stadion, který je obvykle vyhrazen pro větší kolegy.
21.června, 17:00. Otevření dveří veřejnosti konečně umožňuje fanouškům vstoupit. Sen se stává skutečnosti!
19:10. Mladá kapela z Lille přichází na podium: "Dobrý večer, jmenujeme se BP Zoom!" Říká Lionel, blonďatý zpěvák, který je obklopen ze všech stran obrovským davem. Od prvního songu se publikum rychle připojuje a všichni zvedají ruce do vzduchu. Kvarteto říká: "Pro vás, aby stěny stadionu praskaly!" Pop-rockové kvarteto má možnost hrát své hity ( "appel aux Plastiscines") a ostatní (" If You Want Blood "AD / DC), zatímco děkují Tokio Hotel za jejich pozvání. Ovace je hlavní a nažhavení stadiúnu na 100% je splněno!
19:55. Slunce stále svítí na stěny PDP, vzrušení stoupá. Svátek hudby v Parku nenastává každý den!
Jaký to ohňostroj!
20:50. Sirény řvou ze zvukových aparatur. Obří plošina se otevírá. Bubeník Gustav začíná slavné "Ich brech aus" v rámci prvních výbuchů a jiných efektů pyrotechniky. Park křičí radostí! Koncert začal. Bill je oblečen v černých kalhotách, červeném tričku a k tomu stříbrný pásek - skvěle sladěno. Jeho hlas je silný. Ukazuje sebevědomý úsměv. "Ahoj všichni!", potom začíná "Der Letzte Tag". První ohňostroje začíná při slavném "Leb die Sekunde", příležitost pro Gustava, který se těší z přítomnosti bicí. Zvuk sirény přichází znova při hymně "Schrei", kterou Bill představuje se svým megafonem. Fanoušci jsou rádi, že ho slyší zpívat celý večer německy.
Gustav si zaslouží stadiónovou vlnu
21:30. Je nám ukazováno klasické přestávkové video (z dob Devilish a ukázky z Zimmer 483), čas na změnu oblečení (černo-červená kožená bunda, modré džíny s červenými pruhy) a všechny emoce dává do "Stich ins Glück ". Potom nastává energetické "Übers Ende der Welt" a "Reden"! Zpěvák mluví s publikem několikrát ve svém rodném jazyce. Ústřední plošina se pak uzavírá kolem Gustava. Je čas na "Spring nicht" a "Wo sind eure Hände". Plátna se zabarvují do červena a nastává tlukot srdce. Noc padá na Park stejně tak jako třicet tisíc hlasů začne zpívat slavné "Durch den Monsun" a akustické verze "In die Nacht" a "Rette mich". Při "Vergessene Kinder" vytvoří publikum obří německou vlajku s balónky. Čtyři hrdinové se loučí s "An deiner Seite (Ich bin da)". Ohňostroj a exploze radosti přichází. Gustav si zaslouží stadiónovou vlnu, zvedněte ruce!
Setlist (Parc des Princes, Paříž, 21.6.2008):
"Ich brech aus", "Der Letzte Tag", "1000 Meere", "Leb die Sekunde", "Totgeliebt", "Wir sterben niemals aus", "Schrei", "Schwarz", "Stich ins Glück", " Übers Ende der Welt "," Reden "," Heilig "," Geh "," Spring nicht "," Wo sind Eure Hände "a" Durch den Monsun ". První přídavek: "In die Nacht" a "Rette mich". Druhý přídavek: "Vergessene Kinder" a "závěrečné" An deiner Seite (Ich bin da) ".
By Jeff Veillet

Môj diplomík :)

27. července 2008 v 21:10 | KačenaTH |  → Ostatné

DVD Schrei Live v Kanadě!

27. července 2008 v 19:33 | KačenaTH |  → Novinky
5.srpna bude vydání Schrei Live DVD v Kanadě!
www.naj-twins-th.blog.cz
Je čas na první Tokio Hotel LIVE DVD v Kanadě! 5.srpna bude Tokio Hotel DVD Schrei Live ve všech obchodech po Kanadě! Tohle DVD obsahuje 17 úžasných live písní, exkluzivní backstage scény a cool Tokio Hotel obrázkovou galerii! Ujistěte se, že dostanete svoji kopii a zkontrolujte oficiální Tokio Hotel kanadskou stránku, abyste se podívali na cool soutěž, kterou pro vás máme!
DVD bude obsahovat titulky: anglické, francouzské, španělské, polské a ruské!

Bill a Tom na koncerte X)

27. července 2008 v 19:27 | KačenaTH |  → animacie
Ten Bill nedá pokoj hehe xD ale zlaatý sú lol - šak to je TWC xD heh

:D momentka Billa a Georga :D

27. července 2008 v 19:26 | KačenaTH |  → Koncerty TH

Signaturky BILLA :)

27. července 2008 v 19:24 | KačenaTH |  → avatary
sign__sexy.jpg picture by Marcia_th
www.naj-twins-th.blog.cz
sign___ass.jpg picture by Marcia_th
sign__pervert.jpg picture by Marcia_th